Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Autopůjčovny | Autoškoly | Klimatizace | Kominíci | Zahradnictví | Ostatní

Good Beetle - autoškola Karlovy Vary, Drahovice

Good Beetle - autoškola Karlovy Vary, Drahovice, Autoškola s profesionálním a vstřícným přístupem k uchazečům o řidičské oprávnění skupiny B. Zajišťujeme výuku všech znalostí a dovedností, které jsou pro získání řidičského průkazu potřeba.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958188
Karlovy Vary, Drahovice

Autoškola Sunny Ostrava, Vítkovice

Autoškola Sunny Ostrava, Vítkovice, Specializujeme především na výuku nových řidičů skupiny B. Jelikož se jedná o malou rodinnou autoškolu, je přístup při výuce velmi osobní. Provádíme kondiční jízdy, vrácení ŘP po zákazu řízení, školení řidičů, dopravně psychologická vyšetření
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958186
Ostrava, Vítkovice

AUTOŠKOLA Petr Kříž Flegel s.r.o. Praha, Libeň

AUTOŠKOLA Petr Kříž Flegel s.r.o. Praha, Libeň, Provádění výcviku řízení motorových vozidel všech skupin, školení řidičů z povolání i referentů a kondičních jízd. Profesní přezkoušení pro řidiče autobusů, C nad 7500 kg a řidiče taxi. Dále nabízíme autobusovou dopravu osob.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958184
Praha, Libeň
Sponzorované odkazy:

Autoškola Jana

Provozujeme autoškolu - řidičské oprávnění A, B, C, D, E, T. Provádíme školení řidičů, vstupní školení pro získání profesního průkazu, kondiční jízdy pro všech. skupiny.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323789
Bílina, Chudeřice

Autoškola Otisk

Naše autoškola provádí kurzy k získání řidičského oprávnění skupin AM, A1, A2, A, B, B+ E v pohodové atmosféře a hlavně poctivě. Děláme kondiční jízdy, školení řidičů, vrácení řidičských oprávnění. Akce pro studenty. Sídlíme na dostupném místě.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323754
Ostrava, Zábřeh

Autoškola Pavel Babčák

Jsme moderní autoškola vybavená moderním trenažérem v ČR, s metodikou výcviku ZVP-1 pro výcvik k získání ŘO skupiny B. Nabízíme komplexní služby týkající se výuky a výcviku žadatelů o řidičský průkaz skupiny B, B automat. Školení řidičů referentů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323710
Praha, Letňany

Autoškola Švarc, s.r.o.

Autoškola. Zajišťujeme výcvik řidičů všech skupin, školení řidičů referentů a řidičů z povolání včetně přezkoušení. Nabízíme kondiční jízdy. Zabezpečíme skupinový výcvik a výuku žáků středních škol a učilišť.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323668
České Budějovice 3

Autoškola Karen Tylová, s.r.o.

Autoškola nabízí výcvik řidičů skupiny B v několika variantách - VIP program, kondiční jízdy. Výuka je též ve francouzštině, angličtině, španělštině a ruštině. Poskytujeme školení řidičů, včetně přezkoušení. Referentská školení probíhají cizojazyčně.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323626
Praha, Dejvice

Autoškola Noháček

Výuka a výcvik skupin: Am, A1, A2, A, B, BE, CE, D, T. Zajištění školení profesní způsobilosti, zajištění autobusové dopravy, školení řidičů referentských vozidel, kondiční jízdy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323591
Poděbrady III

AR autoškola

Provozujeme autoškolu. Nabízíme výcvik na skupiny AM, A1, A18, A21, B, C, CE, D, kondiční a zdokonalovací jízdy. Jsme akreditované školící středisko řidičů. Nabízíme možnost splátek. Poskytujeme slevy pro studenty a při rozšíření výcviku jednotlivých kategorií.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323551
Hustopeče
Sponzorované odkazy:

Autoškola Slezská

Nabízíme výuku pro řidičské oprávnění skupiny B, kondiční jízdy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323508
Ostrava, Moravská Ostrava

Autoškola a akreditované školicí středisko Vega Tour

Vedeme výcvik na řidičské oprávnění skupiny C, C + E a D na moderním autobuse Mercedes-Benz Tourismo. Rozšíření řidičského oprávnění je možné ze skupiny C i ze skupiny B. Specializujeme se na profesní školení řidičů pro firmy i jednotlivce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323468
Praha, Kunratice

Autoškola Modal

Autoškola skupiny AM, A1, A, B, výcvik pro tělesně postižené pro skupinu B na upraveném vozidle, školení řidičů, kondiční jízdy. Výukové materiály k dispozici na provozovně, výuka formou přednášek, praktický výcvik provádíme i o sobotách a nedělích.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323427
Praha, Holešovice

Autoškola Bydžovský

Provozování autoškoly a školicího střediska. Provozujeme autoškolu v rozsahu skupin A, B, C, CE, D, T. Školící středisko řidičů - školení provádíme ve skupinách C, CE, D, DE.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1500418
Čáslav-Nové Město

Autoškola Good driver s.r.o.

Jsme autoškolou nabízející výuku všech skupin řidičských oprávnění, dále provádíme pravidelná zákonem povinná školení profi řidičů i řidičů referentů. Působíme v samém centru Prahy s vynikající dopravní dostupností. Nabízíme studentské slevy. Výuka probíhá i v anglickém jazyce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1500319
Praha, Smíchov

Autoškola Flegel, s.r.o.

Nabízíme výcvik řidičů všech skupin Am, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D, DE, T. Zajišťujeme kondiční jízdy pro všechny skupiny řidičského oprávnění, vrácení řidičských průkazů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1500169
Praha, Hloubětín

Elko autoškola, s.r.o.

Nabídka řidičských kurzů, kondičních jízd, školení řidičů, referentských zkoušek, osvědčení profesní způsobilosti řidiče a autobusová doprava.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1500034
Blansko

Autoškola Zdeněk Hečl

Akreditované školící středisko nabízí školení řidičů. Pravidelné i vstupní školení C, C+E, D.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1499883
Plzeň, Jižní Předměstí

JM autoškola - Martin Tibenský

Nabízíme výcvik řidičů skupin AM, A1, A2, A, B. Zajišťujeme kondiční jízdy, vrácení ŘP po odnětí, školení řidičů referentů, přípravu učitelů autoškol. Poskytujeme možnost koupě dárkových poukazů. Slevy nejen pro studenty. Zprostředkováváme pojištění motorových vozidel nejen pro naše absolventy
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1499777
Brno-město

Autoškola SHREK s.r.o.

Nabízíme výuku skupiny AM, A1, A2, B, B+E, C, C+E, D, E, T. Pořádáme školení řidičů profesionálů, dopravně psychologické testy. Možnost platby na splátky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1499704
Ostrava, Mariánské Hory
1 2 > >|