Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Nápověda

Nápověda do inzerce.

Inzertní bazar slouží k bezplatné inzerci fyzických i právnických osob což znamená, že můžete zcela zdarma vkládat inzeráty do naší databáze a těžit z návštěvnosti, díky čemuž dokážete nabízené věci rychle prodávat.
Recepty -  pokud rádi vaříte, zkoušíte nové recepty či hledáte inspiraci pak právě k tomu slouží tato část portálu. Obsahuje zdarma vkládání receptů, včetně možnosti komentování receptu.
Katalog firem - zaměření na podporu Vašeho podnikání. Funguje na podobném principu jako inzerce.- Máte firmu, podnikáte?  Pak sem stačí vložit Vaše kontaktní údaje a co děláte. Tato možnost se nachází v časti registrace.
Vtipy – možnost vkládání vtipů zdarma, jejich hodnocení a komentářů.
Blog – psání vlastních článků na různá témata. 

Tipy pro úspěšnou inzerci: 

Nyní Vám prozradíme několik inzertních tipů a triků, jak inzerát správně sestavit, abyste dosáhli maximální úspěšnosti. 

Zařazení inzerátu do kategorie

je jednou z klíčových vlastností inzerátu. Zařaďte proto Váš inzerát velice pečlivě do kategorie, která mu nejlépe odpovídá. 

Nadpis inzerátu

je nejdůležitějším prvkem celého inzerátu. Naše rada zní, v nadpisu používejte co nejvíce podstatných jmen, slova neskloňujte, načasujte ani jinak neohýbejte. V nadpisu se nebojte uvést také typ inzerátu.

Popis inzerátu

Nejpodstatnější část celého inzerátu je jeho popis, kde informujete o tom, co nabízíte, případně poptáváte. Popis ovlivňuje dva faktory úspěšné inzerce:

Zda-li uživatelé Váš inzerát najdou

Aby uživatelé Váš inzerát našli, obsáhněte do popisu maximálně kompletní a komplexní informace o nabízené/poptávané věci. Obsáhněte do popisu všechna klíčová slova a to nejlépe vícekrát. Prodáváte-li například zmíněný byt, měly by se slova "byt", "byt Praha" objevit v textu minimálně dvakrát. Dále je nutné řídit se stejnými pokyny jako v případě nadpisu inzerátu. Vkládejte tedy co nejvíce klíčových slov a to bez skloňování, časování a jiného ohýbání.

Zda-li uživatele Váš inzerát zaujme

Nebojte se rozepsat a uveďte opravdu všechny informace o nabízené/poptávané věci. Neúspěch inzerce je povětšinou zapříčiněn nekompletním popisem, kdy se uživatel - případný zájemce, nedozví dostatek informací a proto odchází jinam. Naše rada zní: Tři věty popisu opravdu nestačí.

Fotografie

K Vašemu inzerátu přidejte alespoň jednu, byť nesmyslnou fotografii. Váš inzerát se tak na malou chvíli dostane na stránku našeho portálu. Samozřejmě čím více fotografií přidáte, tím se pravděpodobnost úspěšnosti inzerátu zvyšuje. 

Věříme, že Vám tento návod pomůže inzerovat správně a úspěšně!